Świetne efekty wypraw wędkarskich na Solinie. Piękny szczupak złowiony z łódki (FOTO)

126 szczupaków złowił wędkarz, który w weekend majowy odwiedził Solinę i skorzystał z naszej usługi, czyli wyprawy wędkarskiej na łodzi z przewodnikiem. Największy z nich, o długości około 70 cm widoczny jest na zdjęciu obok. W tym konkretnym przypadku zastosowano gumową przynętę o barwie okonia. Rybę złowiono w okolicach wyspy Energetyka. Wędkowanie odbywało się „na żywej rybie”, więc wszystkie zdobycze szybko trafiły z powrotem do jeziora. 6 szczupaków, oprócz tego kilka innych brań, a to wszystko w niecałe 5 godzin. Zapraszamy nad Solinę!

Wędkował z nami pan Bogusław Buczek. Płynęliśmy łodzią odwiedzając najlepsze zakątki jeziora. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać. Łącznie, w ciągu niespełna 5 godzin odnotowaliśmy kilkanaście brań, stosując różne przynęty.

Z wody udało się wyciągnąć 6 szczupaków, a największy z nich miał długość około 70 cm. Wszystkie szybko trafiły ponownie do wody.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych wędkarzy do skorzystania ze wspólnej wyprawy łodzią po Jeziorze Solińskim. Wskażemy najlepsze wędkarsko miejsca na zalewie, podpowiemy jaką przynętę zastosować i jaką techniką najlepiej się posługiwać.

SZCZEGÓŁY POD NUMEREM TELEFONU:

692 066 259

12

Sklep Wędkarski Polańczyk/Solina. Polańczyk, ul. Bieszczadzka, przy Czarnej Zatoce (wyjazd na Wołkowyję).

ZOBACZ RÓWNIEŻ INFORMACJE W ZAKŁADCE WYNAJEM ŁODZI – KLIKNIJ

131354